KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI

KALIP ve İSKELE AKSESUARLARI

Kalıp iskele aksesuar;

İnşaat sektörün de kullanılmakta olan kalıp iskele aksesuar satışını da yapmaktadır. Ayrıca her türlü iskele ve kalıp sistemleri aksesuarları konusunda da uzmanlaşmıştır.

Firmamız aşağıdaki ana ürün yelpazelerinin tüm aksesuar ekipmanlarını sunma gayreti içerisindedir.

– İskele Sistemleri Aksesuarları

  • Dış cephe iskelesi olarak kullanılan kamalı iskele sistemi her türlü cepheye uyumlu iş iskelesi kullanım imkanı sunar. Sistem flanşlı dikmelerden ve kurt ağızlı yatay elemanlardan oluşmaktadır.
  • Döşeme ve kiriş kalıbı altında yüksek yük taşıyıcı sistem olarak kullanılan cup-lock iskele ayrıca dış cephe iskelesi olarak kullanılabilen bir sistemdir. Özellikle kalıp altı taşıyıcı iskele olarak kullanılır.

– Perde, Kolon ve Döşeme Kalıp Aksesuarları

  • Tairot, başlıca perde-kolon ve kiriş kalıplarının iki yüzündeki panoların arasındaki gerekli bağlantıyı sağlamada vazgeçilmez aksesuar olarak kullanılır. Kaytan dişli özel yapısı dolayısıyla sıkma ve sökme işlemi çok hızlıdır.

– Tırmanır Kalıp ve İskele Aksesuar

Beton Ankraj Civataları, yüksek mukavemetleri ile ihtiyacınız olan ölçülerde üretim yapılmaktadır.

Gergi mili ve Gergi Somunu

  • Tairot Kelebek Somun, sfero dökümdür. Tairot milinin her iki ucuna takılarak kullanılır.
    Su tutucular da somunlar gibi sfero dökümdür. Su sızdırmazlığını önlemek amacıyla genellikle arıtma tesislerinde, havuzlarda ve su depolarında kullanılır. Ayna çelik sacdan mamuldür. Tairot millerinde somunların kalıba temas ettiği yüzeyi arttırmak maksadı ile kullanılmaktadır. İstediğiniz ölçü ve kalınlıkta imal edilir.

Ahşap Kiriş ve H20

  • GT 24 ahşap kirişler yüksek taşıma kapasitesine ve rijitliğe sahiptir. Kolon,  perde duvar ya da döşeme imalatı için      kullanılabilen GT 24 ahşap kirişler sayesinde kullanılan malzeme sayısı ve iş yükü azaltılabilir.
  • H20 Kiriş ahşap kirişler, kesiti nedeniyle yüksek derecede taşıma mukavemetine sahip bir malzemedir. Yapısı ve imalat teknikleri ile kusurlarından arındırılmış ağaçların lamine edilerek birleştirilmesinden meydana gelir.Dikey ve yatay olmak üzere 3 kat laminasyon yapılarak hem mukavemeti artırılmış hemde burulma ve dönmesi önlenmiştir.

Plywood

  • Kalıp paneli en yüksek gereksinimler için tasarlanmıştır. Duvar ve döşeme kalıp paneli olarak kullanılır.  Brüt beton   yüzeyi elde edilir.

Kalıp iskele kurulumunda kullanılan aksesuar :

Galeri