PREKAST KALIPLAR PREKAST KALIPLAR PREKAST KALIPLAR

PREKAST KALIPLAR

• Aynı kesit ölçülerinde, tekrar sayıları fabrikasyon üretim yapmaya elverişli elemanların üretiminde kullanılan kalıplardır.
• Fabrikasyon üretim sistemi içerisinde, kalite, ekonomi ve estetik üstünlüğüne ulaşır.
• Özel detayların kolay ve hızlı üretimine olanak sağlar.
• Prefabrik sanayi yapıları, köprü kirişleri, menfez ve menhol gibi alt yapı prekast elemanlarının kalıpları, her türlü öngermeli veya son germeli  elemanların kalıpları ve kendinden germeli kalıplardır.

Prekast beton ürünleri ve tasarım seçenekleri hem yerüstü ve hem de yeraltı inşaatları için neredeyse sonsuz bir çeşitlilik sunuyor. Büyük altyapı projelerinden küçük mimari projelere kadar bu elemanlar; günümüzün hızlı temposuna ayak uydurabilen ve çevre bilinci kriterlerine uygun çok yönlü ve sürdürülebilir yapı malzemelerinden biridir.

Ne zaman inşaat sektörünün güzellik, bütünlük, hız ve dayanıklılık talebi olursa öngerilmeli beton ordadır. Eşsiz güzellikte köprülerden, çevre ile uyumlu ofis binalarına kadar; Yüksek teknolojili üretim ve işleme tesislerinden, küçük çiftlik tesislerine kadar; Göz alıcı stadyumlardan, havaalanı kontrol kulesi, üniversite yurtları büyük otopark yapılarına kadar her yerde prekast / öngerilmeli betonları görebilirsiniz.

Bütün bu sayılan yapılar için mükemmel kalıp çözümleri sunabilen Özgün iskele kalıp Sistemlerinin kapsamlı imalat ve dizayn yöntemleri ile hizmet vermektedir.

Galeri