FİRMAMIZ

FİRMAMIZ

ÖZGÜN İSKELE ve KALIP SİSTEMLERİ

ÖZGÜN iskele kalıp firması;  İnşaat, kalıp ve iskele sistemleri projelendirme, imalat ve danışmanlık hizmetleri konusunda 36 yıllık bilgi ve birikimlerini siz değerli müşterilerimizle paylaşmak amacı ile kurulmuş bir firmadır.

Hedefimiz, sizlerin ihtiyaç, talep ve memnuniyetleriniz doğrultusunda en iyi hizmeti sunmaktır. Kalıp ve iskele sektöründe kaliteli hizmet sağlamak, ekonomik çözümler üretmek, en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen çözümleri geliştirmek, sunmak amacı ile çalışmalarını Ankara da ki merkez ofisinde sürdürmektedir.

Günümüzde yaygın olarak kullanılmakta olan çok amaçlı, modüler kalıp ve iskele sistemleriyle, özel amaçlı müşteri taleplerini karşılayacak her türlü kalıp ve iskele sisteminin tasarımını ve üretimini yapmaktadır.

Yapı projelerinin tasarımına başlamadan başvurulması halinde, üretim tekniklerine uygun tasarım için gerekli tasarım verilerinin belirlenmesinden yapı uygulama projeleri ile başvurulması halinde, yapıya en uygun üretim sisteminin seçilmesine kadar her konuda başvuruları yanıtlayan firmamız, özgün çözümlerle ucuz, kolay bir şantiye organizasyonu ortamı oluşturur.  Üretilmekte olan standartlaşmış sistemler şunlardır:

· Köprü , Viyadük kalıpları

· Baraj ve hes kalıpları

· Kolon kalıpları

· Perde kalıpları

· Tırmanır kalıplar

· Dairesel kalıplar

· İskele sistemleri

· Menfez kalıpları

· Prekast kalıplar

· Delme tünel kalıpları

· Bina Konvansiyonel kalıpları

· Tribün kalıpları

· Çelik konstrüksiyon projeleri

· H 20 Ahşap kiriş ve plywood

· Özel imalatlar

· Kalıp ve İskele aksesuarları

· T.C.D.D. Elektrifikasyon projeleri

Fiyat alınız.